Haberler - Gölyazı Merkez İlkokulu

Haberler

İYİLİK YAP DENİZE AT

İYİLİK KALPLERI BİRBİRİNE BAĞLAYAN BİR ZİNCİRDİR. İlçemizde tüm okullarLa beraber yürüttüğümüz  ve   tüm yıl devam edecektir.Herhafta üç iyiliği ödüllendiriyoruz bu proje  öğrencilerimizin cevresine karşı daha duyarlı hale gelmelerini amaçlamaktadır.Unutmatyalım  İYİLİK HİÇ BİR ZAMAN BOŞA GİTMEYEN TEK YATIRIMDIR.

Devamı

FİDAN DİKİMİ

Devamı

MANGALA TURNUVAMIZ

OKULUMUZDA DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ ´MANGALA TURNUVASI´ ETKİNLİĞİMİZ BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE MADALYALARI VERİLDİ. OKULUMUZ MANGALA TURNUVASI DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ: OKULUMUZ 1.´Sİ  3/A SINIFINDAN EMİNE ENİSA TUTAK OKULUMUZ 2.´Sİ  4/A SINIFINDAN RAHİME EVİN GÜLTEKİN OKULUMUZ 3.´SÜ 4/A SINIFINDAN NEHİR MARAŞ. ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ

Devamı

Anneler Günü Etkinliklerimiz

2 Mayıs 2019’da  Okulumuz  Anasınıfı’nın hazırlamış olduğu “Anneler Günü Programı “ile anasınıfı öğrencilerimizin hazırlamış olduğu el emeği göz nuru serginin açılışı ve bununla birlikte bir gün sonra 3/A Sınıfı’nın hazırlamış olduğu “Anneler Günü Programımız” büyük bir seviç ve duygu dolu anlar eşliğinde gerçekleştirildi. “Cennet Annelerin ayakları Altındadır.” Hadisi Şerifenin müjdesiyle bizlerde bütün annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. Programların gerçekleşmesinde öncülük eden Fatime SEDEF ,Zozan UNUDULUR öğretmenlerimize , öğrencilerimize ve teşrifleriyle bizleri onurlandıran velilerimize teşekkür ederiz. 8 MAYIS 2019 GÜNÜ 1/A Sınıfının Anneler Günü için hazırlamış olduğu çalışmalardan dolayı 1/A sınıf öğretmenimiz Metin KAŞIKCI VE öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

TİYATRO GÖSTERİMİZ YAPILDI

Okulumuzda 3/A sınıfı öğrencilerimizin hazırlamış olduğu tiyatro gösterisi  sergilendi. Tiyatroyu bütün öğrencilerimiz büyük bir ilgiyle izlediler. 3/A sınıfı öğretmenimiz Zozan UNUDULUR´A VE Öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

ZEKA OYUNLARI SINIFIMIZ AÇILDI

Okulumuzda 03/19/2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ, Şube Müdürümüz Şaban KARAKARÇAYILDIZ, Gölyazı Hürriyet İlkokulu Müdürlüğü, Gölyazı çpal Müdürlüğü, Karabağ 75. yıl İlkolulu Müdürlüğü, öğretmen arkadaşlar ve velilerimizin katılımıyla ´ZEKA OYUNLARI SINIFI´NIN açılışı gerçekleştirildi.Okul Müdürü Gökhan SARI Zeka Oyunları Sınıfı Projesinin oluşumu hakkında bilgi vererek projeyi destekleyen velilerimize, Gölyazi Hürriyet Ortaokulu , Kelhasan ilkokulu ve Taşpınar Esentepe ilkokuluna teşekkür etti. Açılış konuşmasını ilçe milli eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ ´ 2023 Eğitim Vizyonumuz göz önüne alındığında öğrencilerin bilişsel yolculuğuna büyük katkısının olacağını ve emeği geçen herekese teşekkür ettiğini ´ belirterek açılış gerçekleştirildi. Ayrıca müdürümüzün okulu inceleme esnasında EKİP42 Projesinin uygulandığı görüldü. öğrenciler, veliler ve öğretmenlerle sohbet ederek sorunları dinledikten sonra açılış programımız sona erdi.

Devamı

deprem/yangın ve ikaz alarm tatbikatı

Devamı