Haberler - Gölyazı Merkez İlkokulu

Haberler

TİYATRO GÖSTERİMİZ YAPILDI

Okulumuzda 3/A sınıfı öğrencilerimizin hazırlamış olduğu tiyatro gösterisi  sergilendi. Tiyatroyu bütün öğrencilerimiz büyük bir ilgiyle izlediler. 3/A sınıfı öğretmenimiz Zozan UNUDULUR´A VE Öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

ZEKA OYUNLARI SINIFIMIZ AÇILDI

Okulumuzda 03/19/2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ, Şube Müdürümüz Şaban KARAKARÇAYILDIZ, Gölyazı Hürriyet İlkokulu Müdürlüğü, Gölyazı çpal Müdürlüğü, Karabağ 75. yıl İlkolulu Müdürlüğü, öğretmen arkadaşlar ve velilerimizin katılımıyla ´ZEKA OYUNLARI SINIFI´NIN açılışı gerçekleştirildi.Okul Müdürü Gökhan SARI Zeka Oyunları Sınıfı Projesinin oluşumu hakkında bilgi vererek projeyi destekleyen velilerimize, Gölyazi Hürriyet Ortaokulu , Kelhasan ilkokulu ve Taşpınar Esentepe ilkokuluna teşekkür etti. Açılış konuşmasını ilçe milli eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ ´ 2023 Eğitim Vizyonumuz göz önüne alındığında öğrencilerin bilişsel yolculuğuna büyük katkısının olacağını ve emeği geçen herekese teşekkür ettiğini ´ belirterek açılış gerçekleştirildi. Ayrıca müdürümüzün okulu inceleme esnasında EKİP42 Projesinin uygulandığı görüldü. öğrenciler, veliler ve öğretmenlerle sohbet ederek sorunları dinledikten sonra açılış programımız sona erdi.

Devamı

İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA PROGRAMIMIZ

Okulumuzda 12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma etkinlikleri kapsamında okulumuzda İstiklal Marşı´nı güzel okuma yarışması düzenlendi. Her sınıfın 1., 2. ve 3. sü belirlendikten sonra okul 1. 2. ve 3. belirlendi.  Okul birincimiz 2/A sınıfı öğrencimiz Risale Nur PİŞGİN Okul ikincimiz 1/A sınıfı öğrencimiz Ayşe Ela DEMİR okul üçüncümüz ise 3/A sınıfı öğrencimiz Rümeysa DEMİRÖRS  olmuştur. dereceye giren öğrencilerimize ödülleri öğretmenleri tarafından verilerek programımız sona ermiştir.

Devamı

deprem/yangın ve ikaz alarm tatbikatı

Devamı

BEYAZ MUTLULUK

KAR SEVİNCİ

Devamı

Sokak Hayvanlarının Korunması

Sokak Hayvanlarının Korunması

Devamı

EKİP42 PROJEMİZ

EĞİTİMDE KALİTEYİ İYİLEŞTİRME PROJESİ

Devamı

YERLİ MALI

12-18 ARALIK 2018 YERLİ MALI HAFTASI OKULUMUZDA KUTLANMIŞTIR.

Devamı

24 Kasım Öğretmenler Günü Programımız

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük bir coşkuyla kutlandı.

Devamı