Haberler - Gölyazı Merkez İlkokulu

Haberler

MANGALA TURNUVAMIZ

OKULUMUZDA DÜZENLEMİŞ OLDUĞUMUZ ´MANGALA TURNUVASI´ ETKİNLİĞİMİZ BÜYÜK BİR KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZE MADALYALARI VERİLDİ. OKULUMUZ MANGALA TURNUVASI DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERİMİZ: OKULUMUZ 1.´Sİ  3/A SINIFINDAN EMİNE ENİSA TUTAK OKULUMUZ 2.´Sİ  4/A SINIFINDAN RAHİME EVİN GÜLTEKİN OKULUMUZ 3.´SÜ 4/A SINIFINDAN NEHİR MARAŞ. ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDİYOR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUZ

Devamı

19 MAYIS ATATÜRK´ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI PROGRAMIMIZ

Milli mücadelemizin 100. yılı ve 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Programımız

Devamı

Anneler Günü Etkinliklerimiz

2 Mayıs 2019’da  Okulumuz  Anasınıfı’nın hazırlamış olduğu “Anneler Günü Programı “ile anasınıfı öğrencilerimizin hazırlamış olduğu el emeği göz nuru serginin açılışı ve bununla birlikte bir gün sonra 3/A Sınıfı’nın hazırlamış olduğu “Anneler Günü Programımız” büyük bir seviç ve duygu dolu anlar eşliğinde gerçekleştirildi. “Cennet Annelerin ayakları Altındadır.” Hadisi Şerifenin müjdesiyle bizlerde bütün annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. Programların gerçekleşmesinde öncülük eden Fatime SEDEF ,Zozan UNUDULUR öğretmenlerimize , öğrencilerimize ve teşrifleriyle bizleri onurlandıran velilerimize teşekkür ederiz. 8 MAYIS 2019 GÜNÜ 1/A Sınıfının Anneler Günü için hazırlamış olduğu çalışmalardan dolayı 1/A sınıf öğretmenimiz Metin KAŞIKCI VE öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

GÖLYAZI MERKEZ İLKOKULU SINIFLAR ARASI FUTBOL TURNUVAMIZ

Okulumuz sınıflar arası yapılan eleme usulu futbol turnuvamızda finale 3A ve 4A sınıfı kalmıştır. Pazartesi günü oynanan final maçını 3A sınıfı 4/A sınıfını 1-0 yenerek şampiyon olmuştur.

Devamı

23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Programımıza tüm halkımız davetlidir.Programımız saat 10:00 başlayacak olup Teşriflerinizi bekler ... Saygılarımızı sunarız.

Devamı

TİYATRO GÖSTERİMİZ YAPILDI

Okulumuzda 3/A sınıfı öğrencilerimizin hazırlamış olduğu tiyatro gösterisi  sergilendi. Tiyatroyu bütün öğrencilerimiz büyük bir ilgiyle izlediler. 3/A sınıfı öğretmenimiz Zozan UNUDULUR´A VE Öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Devamı

ZEKA OYUNLARI SINIFIMIZ AÇILDI

Okulumuzda 03/19/2019 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ, Şube Müdürümüz Şaban KARAKARÇAYILDIZ, Gölyazı Hürriyet İlkokulu Müdürlüğü, Gölyazı çpal Müdürlüğü, Karabağ 75. yıl İlkolulu Müdürlüğü, öğretmen arkadaşlar ve velilerimizin katılımıyla ´ZEKA OYUNLARI SINIFI´NIN açılışı gerçekleştirildi.Okul Müdürü Gökhan SARI Zeka Oyunları Sınıfı Projesinin oluşumu hakkında bilgi vererek projeyi destekleyen velilerimize, Gölyazi Hürriyet Ortaokulu , Kelhasan ilkokulu ve Taşpınar Esentepe ilkokuluna teşekkür etti. Açılış konuşmasını ilçe milli eğitim Müdürümüz Mehmet SARITAŞ ´ 2023 Eğitim Vizyonumuz göz önüne alındığında öğrencilerin bilişsel yolculuğuna büyük katkısının olacağını ve emeği geçen herekese teşekkür ettiğini ´ belirterek açılış gerçekleştirildi. Ayrıca müdürümüzün okulu inceleme esnasında EKİP42 Projesinin uygulandığı görüldü. öğrenciler, veliler ve öğretmenlerle sohbet ederek sorunları dinledikten sonra açılış programımız sona erdi.

Devamı

İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜ VE MEHMET AKİF ERSOY´U ANMA PROGRAMIMIZ

Okulumuzda 12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u anma etkinlikleri kapsamında okulumuzda İstiklal Marşı´nı güzel okuma yarışması düzenlendi. Her sınıfın 1., 2. ve 3. sü belirlendikten sonra okul 1. 2. ve 3. belirlendi.  Okul birincimiz 2/A sınıfı öğrencimiz Risale Nur PİŞGİN Okul ikincimiz 1/A sınıfı öğrencimiz Ayşe Ela DEMİR okul üçüncümüz ise 3/A sınıfı öğrencimiz Rümeysa DEMİRÖRS  olmuştur. dereceye giren öğrencilerimize ödülleri öğretmenleri tarafından verilerek programımız sona ermiştir.

Devamı

deprem/yangın ve ikaz alarm tatbikatı

Devamı

BEYAZ MUTLULUK

KAR SEVİNCİ

Devamı